+38 (0332) 78-38-33 Оптовий інтернет магазин
КОШИК: 0 товарів 0 грн

Новини

МИ ВІДКРИЛИ НОВИЙ МАГАЗИН У МІСТІ ЛЬВОВІ ПО ВУЛИЦІ ЛЮТЕРАНСЬКІЙ

Компанія «Fiore Україна» - офіційний імпортер ТМ «Fiore» в Україні

Продукція ТМ «Fiore» - це ексклюзивні, комфортні, елегантні та стильні жіночі колготки і панчохи. Асортимент товарів представлений у кількох колекціях. Це жіночі, молодіжні, дитячі, медичні та класичні моделі. В нашій гуртівні завжди є великий вибір колготок та панчіх «Fiore» - різних кольорів, розмірів та ступенів щільності. Також в асортименті є моделі відомого італійського концерну Golden Lady Company: «SISI», «OMSA», «GOLDEN LADY».

 

Панчішно-шкарпеткові вироби ТМ «Fiore» представлені в кількох серіях:


- серія Elite - колготки та панчохи високої якості з найкращої сировини для розкішних жінок;
- серія Golden Line - модні та вишукані колготки і панчохи з візерунками чи вишивкою для чуттєвих жінок;
- серія Medica - моделюючі колготки для візуального коректування недоліків фігури, а також моделі, що забезпечують максимальний комфорт і зручність під час вагітності;
- серія Classic - елегантні, зручні та практичні колготки на щодень;
- серія Young Lady - міцні й гарні колготки та легінси з мікроволокна для дівчаток. Моделі з візерунками, сатиновим блиском.

 

ТМ «Fiore» була першим польським виробником панчішних виробів, якість виробів якого підтвердив Сертифікатом Системи Управління Якістю ISO 9001. ISO 9001 - це найбільш складний стандарт в області проектування продукції, її підготовки, постачання, маркетингу та продажу. Якість завжди лежала в основі стратегії та успіху нашої фірми. Визнання сертифікату не тільки підтвердило цей факт, а й посилило прагнення постійно підвищувати якість, щоб повністю задовольняти вимоги клієнтів.

 

Команда «Fiore Україна» - неодноразові учасники виставки «KYIV FASHION» нагороджені дипломами. Кваліфіковані працівники компанії нададуть всю необхідну інформацію про наявність продукції, асортиментний ряд, цінову політику, новинки колекцій, акції та персональні пропозиції, а також всі умови співпраці.

 

Компанія «Fiore Україна» запрошує до співпраці торгові мережі у містах України і пропонує якісну продукцію для роздрібних точок, магазинів, торгових мереж, регіональних дилерів.

 

Будуємо бізнес разом!