+38 (0332) 78-38-33 Оптовий інтернет магазин
КОШИК: 0 товарів 0 грн

Статті

20 жовтня 2013

Колготки з малюнком: to be or not to be?

Колготки з малюнком: to be or not to be?

Вибираючи колготки з малюнком, потрібно пам'ятати, що на відміну від так званих гладких колготок, які практично завжди доречні і підходять до більшості нарядів, малюнок - це скоріше яскравий сплеск індивідуальності в якомусь одному, але добре продуманому образі. Не буває так, щоб одні й ті ж колготки з малюнком однаково підходили і до тунік, і до суконь, і до бріджів з вашого гардеробу. Колір, орнамент, щільність - в рівнянні для колготок із малюнком занадто багато змінних.

 

Якщо звернутися до історії, можна побачити, що різна вишивка і малюнок на панчохах і колготках були присутні завжди. Колготки прикрашалися штучною стрілкою, малюнком-сіточкою, ажурним і навіть набитим малюнком, розфарбовувалися в різні тони. Справа в тому, що довгий час панчохи і колготки не виставлялися на показ, а були однією з найбільш інтимних частин одягу, тому до їх оздоблення підходили з особливою ретельністю. Чим більш відкритими ставали колготки, тим більше скромними вони були. Але малюнок залишався завжди. Рельєфний малюнокСучасна мода залишає широкий простір для фантазії. Ви можете вибрати практично будь-які колготки - з малюнком або без, яскраві або в класичних тонах. Чим яскравіший і орігинальніший малюнок на колготках, тим простішим має бути інший одяг, і тим вищі вимоги до аксесуарів. Зараз на піку моди колготки з рельєфним малюнком. Він виглядає об'ємним, незвичайним. Такі колготки коштують дорожче від звичайних, оскільки для створення оригінального об'ємного малюнка витрачається більше сил, використовуються дорогі матеріали - шовкова нитка і навіть в'язане хутро. СіточкаПопулярними залишаються колготки в сіточку. Допустимою для офісу є дуже дрібна сітка, такі колготки ніколи не будуть виглядати вульгарно. Велика сітка доречна лише на вечірках. Але при цьому колготки з великим геометричним малюнком підходять навіть для ділових зустрічей. Особливо популярною є шотландська клітка в традиційних кольорах. Це досить сміливий варіант, який підходить упевненим в собі дівчатам. Поєднувати такі яскраві незвичайні колготки з іншим одягом потрібно дуже акуратно, не слід допускати лишнього геометричного малюнка на сукні, але такий малюнок на шарфах або сумках буде підтримувати загальний стиль.

 

Імітація на колготках

Модною вважається різна імітація на колготках. Наприклад, імітація стрілки. Раніше колготки зшивалися вручну, від чого ззаду було видно шов. З часом колготки стали цільними, але імітація такого шва була і залишається популярною. Такі колготки підходять лише тим, чия форма ніг бездоганна, дефекти ж будуть більш помітні. Крім цього, популярні колготки, які імітують гольфи або гетри. Зазвичай нижня частина таких колготок більш щільна і темна, ніж верхня, за рахунок чого і створюється ілюзія багатошаровості. Такі колготки підходять навіть під строгий офісний костюм, якщо в ньому присутня незвичайна оздоба. Одним з найоригінальніших рішень є колготки з імітацією татуювання або панчіх з підв'язками. Цей варіант для найсміливіших модниць, він навряд чи підійде для офісу, але ідеальний для модних вечірок. У поєднанні навіть з найпростішим костюмом такі колготки забезпечать вам підвищену увагу. Класикою вважається квітковий малюнок і різні орнаменти. Діловий варіант - це дрібний малюнок, для відпочинку можливості практично не обмежені, тому що сучасна мода дуже демократична. Є колготки, малюнок на яких розташовується тільки на зовнішній частині ноги. Це виглядає дуже стильно, при цьому такий малюнок може коригувати і форму ніг.

 

Різноманітність кольорів.

Якщо говорити про кольори, то обмежень практично немає. Єдине табу для офісу - дуже яскраві помітні кольори. Але це не означає, що допускається тільки чорний, тілесний, синій і коричневий колір. Колготки в різних тонах будуть добре виглядати і в офісі, якщо не будуть вульгарними. Прекрасне рішення для тих, хто хоче візуально подовжити ноги - вибирати колготки, виконані в одному кольорі з взуттям. Чим більше колір взуття і колготок збігається, тим довшими будуть виглядати ваші ніжки. Контраст же дає зворотний ефект, особливо в поєднанні з ботильйонами. Яскраві колготки з великим малюнком добре виглядають з об'ємними довгими светрами-сукнями і з міні-спідницями, колготки з дрібним малюнком у спокійних тонах поєднуються з сукнями та спідницями різної довжини.

 

З упевненістю можна сказати, що колготки здатні прикрасити будь-які ніжки, зробити їх стрункішими й довшими, все залежить лише від вашого смаку і бажання виділитися. Прикраси на колготках Крім цього, замість малюнка часто використовуються інші прикраси. Елітні колготки можуть бути розшиті стразами, напівдорогоцінним камінням, перлами, прикрашені люрексом і атласними стрічками. Будь-який надто об'ємний малюнок візуально повнить ногу, але виглядає досить оригінально. Якщо ви впевнені у власній фігурі, якщо ваші ніжки стрункі, то обмежень практично немає. Такі колготки будуть доречні на вечірках, в клубі, але, звичайно, не підійдуть для ділових зустрічей.

 

Сучасна мода залишає широкий простір для фантазії. Ви можете вибрати практично будь-які колготки - з малюнком або без, яскраві або в класичних тонах. Чим яскравіший і орігинальніший малюнок на колготках, тим простішим має бути інший одяг і тим вищі вимоги до аксесуарів. І найпотрібніша порада: якщо ви хочете носити колготки з малюнком - їх у вас повинно бути декілька.